2012  yılında 6331 sayılı İş Sağlığı ve güvenliği Kanununun çalışma mevzuatımıza eklenmesi ile birlikte adını öğrendiğimiz Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri, kurum ve kuruluşlara rehberlik ve danışmanlık yapmaya başlamıştır.

2011 yılında bu amaçla A sınıfı iş güvenliği uzmanı olan kurucumuz Ercan TEKİN’ in öncülüğünde  “Hedef OSGB” olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından yetki belgemizi alarak görevimize başladık.

‘Paylaşılmayan bilginin değeri yoktur’ sözünden hareketle ...

Yaklaşık 15 yıllık iş sağlığı ve güvenliği , 25 yıllık çalışma hayatı tecrübemizde edindiğimiz bilgi birikimini öncelikle çalışanlarımıza olmak üzere kendilerine çözüm ortaklığı yaptığımız yada yapmayı arzuladığımız tüm kurum ve kuruluşlarımıza  aktarmak her zaman en önemli farkımız olmuştur. Biliyoruz ki onlara yapabileceğimiz her katkı, işyerlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığına ve güvenliğine yansıyacaktır.

Yola çıkarken öncelikli Hedefimiz tüm çözüm ortaklarımızın işyerlerinin ve çalışanlarının sürekli olarak güvende olacağı sistemleri, rehberlik ederek kendilerine sunmak, iş verimlerini arttırmak ve  idari cezalarla karşı karşıya gelmelerini önlemek olmuştur…

Bu amaçla,  çözüm ortaklarımızın kanun kapsamında ihtiyacı olan tüm konularda uzman kadromuzla, destek ve hizmet verebilecek kapasiteye ulaşmış bulunmaktayız.

 

Bu paylaşım çalışmasında aldığımız teşekkürler ve edindiğimiz dostluklar bizim en büyük kazancımızdır.

TOP